
- Serdecznie witamy i pozdrawiamy Drogich Parafian oraz Miłych Gości i zapraszamy na Msze św. w niedziele i w dni powszednie.
- Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia. W liturgii rozpoczyna się okres zwykły. Zgodnie z polską tradycją, dekoracja świąteczna i kolędy pozostają do 2 lutego br. Dziś na każdej Mszy św. odnawiamy nasze przyrzeczenia chrzcielne i w modlitwie pamiętajmy o rodzicach, o rodzicach chrzestnych i o kapłanie, który udzielał nam chrztu świętego.
- Współpracowników św. Matki Teresy zapraszamy na Mszę św. w piątek o 11.00.
- Zapraszamy na jasełka w wykonaniu dzieci dziś o 10.30.
- Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Kolędę rozpoczynamy o 16.00, w sobotę o 15.00. Pisemne informacje o kolędzie są roznoszone do bloków i domów. Plan wizyty duszpasterskiej:
- Chełmońskiego 15, Norblina 29 – poniedziałek 9 stycznia
- Norblina 12 i domy, Michałowskiego 25,27,29 – wtorek 10 stycznia
- Michałowskiego 41, Mehoferra, Rodakowskiego 1 AB, 3 – środa 11 stycznia
- Rodakowskiego 1 C D E, Michałowskiego 43 – czwartek 12 stycznia
- Michałowskiego 45, 47 – piątek 13 stycznia
- Milewskiego i Polanki – sobota 14 stycznia
- W dzisiejszą niedzielę jest taca inwestycyjna. Za przeprowadzone prace budowlane w ubiegłym roku pozostało nam do zapłacenia 28.300 PLN. Można złożyć ofiarę na ogrzewanie kościoła. Grudniowy rachunek za ogrzewanie to 9. 947 PLN.
- Dziękujemy za ofiary składane w kościele, w kancelarii, podczas kolędy i przesyłane na konto parafialne 29 1500 1171 1211 7003 1756 0000 - Bóg zapłać.
- Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką.
Niech dobry Bóg błogosławi nam i naszym bliskim !
Pobierz jako PDF