Historia


KAPŁANI, KTÓRZY DAWNIEJ POSŁUGIWALI W PARAFII:

ks. Zdzisław Kropidłowski, proboszcz 01.07.2001 – 31.07.2004
ks. Jan Potrykus, wikariusz 02.02.1983 – 30.06.1988
ś.p. ks. Władysław Grabiec, rezydent 03.07.1987 – 01.08.2005
ś.p. ks. Leszek Wesołowski, wikariusz 01.07.1988 – 16.11.1992
ks. Zbigniew Lorkowski, wikariusz 01.07.1992 – 25.06.1999
ś.p. ks. Janusz Witkowski, wikariusz 05.12.1992 – 30.06.2000
ks. Czesław Sołtys, wikariusz 26.06.1999 – 27.06.2003
ks. Piotr Maciołek, wikariusz 01.07.2000 – 30.06.2004
ks. Stanisław Ziółkowski, wikariusz 28.06.2003 – 30.06.2004
ks. Radosław Chmieliński, wikariusz 30.06.2004 – 30.11.2008
ks. Marek Lange, wikariusz 01.08.2006 – 30.06.2011
ks. Sławomir Czalej, pomoc duszpasterska 01.07.2011 – 01.07.2012
ks. Artur Słomka, wikariusz 01.07.2011 – 01.07.2013
ks. Rafał Starkowicz, pomoc duszpasterska 01.07.2012 – 08.01.2014
ks. Sławomir Drzeżdżon, pomoc duszpasterska 08.01.2014 – 13.01.2015
ks. Jacek Meller, pomoc duszpasterska 01.08.2005 – 30.06.2016
ks. Jarosław Lisica, wikariusz, pomoc duszpasterska 01.07.2013 – 15.06.2018

 

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
99 0.13860988616943